Logo

Kategoriler

 Kuyumcular Kuyumcular

Firma linkleri
Sıralama: Hitler | Alfabetik

Civan Deri Giyim Ve Kuyumculuk ─░th ─░hr Ltd ┼čti
Adres: Z├╝beyde Han─▒m C N 300 ─░l: ─░stanbul Semt: Zeytinburnu Telefon Numaras─▒: 212 6649388 / 212 6649388 Fax: 212 5582304 E-mail: Selimcivan@hotmail.com Web Sitesi:
Aybars Kuyumculuk San Tic Ltd ┼čti
Adres: Hasf─▒r─▒n C Sinanpa┼ča Shopping Center N 148 ─░l: ─░stanbul Semt: Be┼čikta┼č Telefon Numaras─▒: 212 2615809 / 212 2615809 Fax: 212 2615809 E-mail: Aybarsozturk@ Web Sitesi:
Banat Kuyumcular Ve Tekstil ├ťr├╝nleri Ltd ┼čti
Adres: Tiyatro Aral─▒─č─▒ S Ayd─▒n Saray ─░┼č Mrk Zemin K N 9 ─░l: ─░stanbul Semt: Beyaz─▒t Telefon Numaras─▒: 212 5183318 / 212 5183318 Fax: 212 5187166 E-mail: - Web Sitesi:
Sivas Kuyumculuk
Adres: S├Â─č├╝tl├╝├že┼čme C N 57 ─░l: ─░stanbul Semt: Kad─▒k├Ây Telefon Numaras─▒: 216 3478282 / 216 3478282 Fax: 216 - E-mail: Sivaskuyumculuk@tt.net.com.tr Web Sitesi:
Seyreko─člu Kuyumculuk San Tic A┼č
Adres: Nuriosmaniye C N 106/1 ─░l: ─░stanbul Semt: Ca─čalo─člu Telefon Numaras─▒: 212 5284048 / 212 5284048 Fax: 212 5228872 E-mail: Seyrekoglu@seyrekoglu.com Web Sitesi:
Ar─▒ D├Âviz Ve Alt─▒n Tic A┼č
Adres: Kurtulu┼č C N 61 ─░l: ─░stanbul Semt: ┼či┼čli Telefon Numaras─▒: 212 2330049 / 212 2330049 Fax: 212 2330029 E-mail: Aridoviz@com.tr Web Sitesi:
Mino Kuyumculuk San Tic Ltd ┼čti
Adres: Molla Fenari M K─▒l─▒├ž─▒lar S N 28 ─░l: ─░stanbul Semt: Emin├Ân├╝ Telefon Numaras─▒: 212 5202753 / 212 5202753 Fax: 212 5202754 E-mail: Info@goldmina.com Web Sitesi:
Do─čan Kuyumcu Kal─▒plar─▒ Ramazan Aydemir Ve Orta─č─▒
Adres: ┼čeref Efendi C Selvili Mescid S Erdemhan N 4/1 ─░l: ─░stanbul Semt: ├ça─čalo─člu Telefon Numaras─▒: 212 5121369 / 212 5121369 Fax: 212 5194943 E-mail: - Web Sitesi:
├ľz ─░n┼čaat Kuyumculuk Ve Ar─▒tma Sistemleri
Adres: Ek┼činar S N 11/1 ┼čenlik K├Ây M Prestij Kolejinin Kar┼č─▒ Soka─č─▒ ─░l: ─░stanbul Semt: Florya Telefon Numaras─▒: 212 5984538 / 212 5984538 Fax: 212 5804113 E-mail: Nokic@hotmail.com Web Sitesi:
Daksan Kuyumculuk ─░n┼čaat Ayakkab─▒ Yan Sanayi San Ve Tic Ltd ┼čti Robin Gold
Adres: Mercan T─▒─čc─▒lar Sokak ─░mam Ali Han N 18 ─░l: ─░stanbul Semt: Emin├Ân├╝ Telefon Numaras─▒: 212 5129279 / 212 5129279 Fax: 212 5225702 E-mail: - Web Sitesi:
├çilek Kuyumculuk San Tic Ltd ┼čti
Adres: Ac─▒badem C Tekin S N 26 D 4 ─░l: ─░stanbul Semt: Ac─▒badem Telefon Numaras─▒: 216 4287879 / 216 4287879 Fax: 216 - E-mail: - Web Sitesi:
Falez Kuyumculuk San Ve Tic Ltd ┼čti
Adres: Vezirhan C Vezirhan N 11 ─░l: ─░stanbul Semt: ├çemberlita┼č Telefon Numaras─▒: 212 5260726 / 212 5260726 Fax: 212 5261398 E-mail: Falezgold@superonline.com Web Sitesi: